ВИДЕО: Пука од луксуз новиот рај на земјата – Погледнете како изгледа новата вила на Роналдо од 7 милиони евра!

Се ближи крајот на градежните работи и опремувањето на прекрасната вила на Кристијано Роналдо во Лисабон,…

ВИДЕО: Уживајте во оваа 10 минутна компилација од најкомичните моменти во фудбалот!

 

ВИДЕО: Откачена компилација со тензични моменти – Фудбалери против судии!

Кога нервите и трпението ќе излезат од контрола….

ВИДЕО: Па дали си нормална што правиш – Ова е најглупавиот фаул во историјата на фудбалот!

Квалификацискиот натпревар за жени за Европското првенство во 2022 година беше одбележан со исклучително чуден детал…

ВИДЕО: Неверојатни сцени ни доаѓаат од Шпанија – Општа тепачка на теренот, играчи, навивачи….

Неверојатна тепачка се случи во третата лига на каталонскиот фудбал помеѓу тимовите на Бон Пастода и…

ВИДЕО: Насмејте се со лудориите на НБА играчите во новата епизода на SHAQTIN A FOOL!

ВИДЕО: Овие голови ги понуди германската Бундеслига како најдобри за месец Март!

 

ВИДЕО: Ова се досега најдобрите УФЦ нокаути во 2021

 

ВИДЕО: Уште една 23-ка во SPACEJAM – Еве кој го замени Џордан во култниот анимиран нов филм!

ОВА лето, на 14 јули, ќе се одржи премиерата на филмот Space Jam 2, продолжение на…

ВИДЕО: Запознајте го Џејлен, детето кое преку ноќ стана интернет сензација!

Вистински хит на социјалните мрежи стана ова момче од Америка по име Џејлен, чии снимки од…

ВИДЕО: Како РИСОВИТЕ славеа во соблекувалната по големиот триумф над Германија!ВИДЕО: Бидете спремни и подготвени како Меси – Вака аргентинецот ја одржува формата!

Меси на СП во фудбал што се одржа во Русија, ја покажа својата огромна желба. На…

ВИДЕО: Шек одново ја насмеа светската јавност со лудориите на НБА играчите – Ова е најновата SHAQTIN’ A FOOL!ВИДЕО: Дете го предизвика Синиша Михајловиќ, а еве го неговиот одговор!

„Синиша предизвик“ е ново натпреварување што го започна едно 9-годишно дете од Болоња, а неговото видео…

ВИДЕО: Погледнете ги ТОП 5 головите од 25.коло во Бундеслигата!

ВИДЕО: Ова се најдобрите голови во Француската Ла Лига од 29.коло!