ВИДЕО: Викенд издание на Спортските вести на SPORTY.MK – Емисија 5

ВИДЕО: SPORTY.MK – СПОРТСКИ ВЕСТИ – Емисија 4

ВИДЕО: SPORTY.MK – СПОРТСКИ ВЕСТИ – Емисија 3

ВИДЕО: SPORTY.MK – СПОРТСКИ ВЕСТИ – Емисија 2

ВИДЕО: SPORTY.MK – СПОРТСКИ ВЕСТИ – Емисија 1

ВИДЕО: Ова се вика ТРАГИЧАР – Доби нокаут со топка во глава, а потоа не смесен си даде бизарен автогол!

Јужноамериканскиот фудбал е посебен сам по себе, со многу контроверзни ситуации, а една таква ни доаѓа…

ВИДЕО: Пука од луксуз новиот рај на земјата – Погледнете како изгледа новата вила на Роналдо од 7 милиони евра!

Се ближи крајот на градежните работи и опремувањето на прекрасната вила на Кристијано Роналдо во Лисабон,…

ВИДЕО: Уживајте во оваа 10 минутна компилација од најкомичните моменти во фудбалот!

 

ВИДЕО: Откачена компилација со тензични моменти – Фудбалери против судии!

Кога нервите и трпението ќе излезат од контрола….

ВИДЕО: Па дали си нормална што правиш – Ова е најглупавиот фаул во историјата на фудбалот!

Квалификацискиот натпревар за жени за Европското првенство во 2022 година беше одбележан со исклучително чуден детал…

ВИДЕО: Неверојатни сцени ни доаѓаат од Шпанија – Општа тепачка на теренот, играчи, навивачи….

Неверојатна тепачка се случи во третата лига на каталонскиот фудбал помеѓу тимовите на Бон Пастода и…

ВИДЕО: Насмејте се со лудориите на НБА играчите во новата епизода на SHAQTIN A FOOL!

ВИДЕО: Овие голови ги понуди германската Бундеслига како најдобри за месец Март!

 

ВИДЕО: Ова се досега најдобрите УФЦ нокаути во 2021

 

ВИДЕО: Уште една 23-ка во SPACEJAM – Еве кој го замени Џордан во култниот анимиран нов филм!

ОВА лето, на 14 јули, ќе се одржи премиерата на филмот Space Jam 2, продолжение на…

ВИДЕО: Запознајте го Џејлен, детето кое преку ноќ стана интернет сензација!

Вистински хит на социјалните мрежи стана ова момче од Америка по име Џејлен, чии снимки од…