ВИДЕО: Откачена компилација со тензични моменти – Фудбалери против судии!

Кога нервите и трпението ќе излезат од контрола….

ВИДЕО: Па дали си нормална што правиш – Ова е најглупавиот фаул во историјата на фудбалот!

Квалификацискиот натпревар за жени за Европското првенство во 2022 година беше одбележан со исклучително чуден детал…

ВИДЕО: Неверојатни сцени ни доаѓаат од Шпанија – Општа тепачка на теренот, играчи, навивачи….

Неверојатна тепачка се случи во третата лига на каталонскиот фудбал помеѓу тимовите на Бон Пастода и…

ВИДЕО: Насмејте се со лудориите на НБА играчите во новата епизода на SHAQTIN A FOOL!

ВИДЕО: Овие голови ги понуди германската Бундеслига како најдобри за месец Март!

 

ВИДЕО: Ова се досега најдобрите УФЦ нокаути во 2021

 

ВИДЕО: Уште една 23-ка во SPACEJAM – Еве кој го замени Џордан во култниот анимиран нов филм!

ОВА лето, на 14 јули, ќе се одржи премиерата на филмот Space Jam 2, продолжение на…

ВИДЕО: Запознајте го Џејлен, детето кое преку ноќ стана интернет сензација!

Вистински хит на социјалните мрежи стана ова момче од Америка по име Џејлен, чии снимки од…

ВИДЕО: Како РИСОВИТЕ славеа во соблекувалната по големиот триумф над Германија!ВИДЕО: Бидете спремни и подготвени како Меси – Вака аргентинецот ја одржува формата!

Меси на СП во фудбал што се одржа во Русија, ја покажа својата огромна желба. На…

ВИДЕО: Шек одново ја насмеа светската јавност со лудориите на НБА играчите – Ова е најновата SHAQTIN’ A FOOL!ВИДЕО: Дете го предизвика Синиша Михајловиќ, а еве го неговиот одговор!

„Синиша предизвик“ е ново натпреварување што го започна едно 9-годишно дете од Болоња, а неговото видео…

ВИДЕО: Погледнете ги ТОП 5 головите од 25.коло во Бундеслигата!

ВИДЕО: Ова се најдобрите голови во Француската Ла Лига од 29.коло!(Видео) Ибрахимовиќ за роденден се почасти со луксузен автомобил од кој застанува здивот!

Најдобриот шведски фудбалер на сите времиња, Златан Ибрахимовиќ, вчера го прослави својот 39-ти роденден, па реши…

(Видео) Хит над хитовите – Ова е еден од најсмешните автоголови во фудбалот!

За ова неделно попладне ви подготвивме една неверојатна комична сцена во фудбалот. Станува збор за бразилската…