ПСЖ го договори Пол Погба од Јувентус за 12 милиони евра годишно

Францускиот интернационалец и член на Јувентус Пол Погба се договорил со раководството на ПСЖ за негов трансфер…

ВИДЕО: Вака ќе изгледа новиот стадион на Милан, кој веќе доби дозвола за градба

Италијанскиот гигант Милан доби согласност од општината „Фиеро“ во централниот дел на Милано за изградба на нов,…

Де Јонг со подршка за Инзаги

  Де Јонг му изразува целосна подршка на Инзаги и  вели дека тој сам не треба…