(ВИДЕО) Се напи малку повеќе и почна се да му паѓа од рака – Хит видео на најдобриот светски кошаркар!

Loading

И тој има душа, малку опуштање не е на одмет.

фото: Printscreen/Twitter

Никола Јокиќ ужива во Србија по пеколната НБА сезона! Трки со коњи, рафтинг, разгледување на градотовите… И секако, на сите овие настани има и малку пиење.

Додуша, на рафтинг изгледа беше малку повеќе.

,,THE JOKER,, се обиде да жонглира со послужавникот, но не му успеа….

Келнерката гледаше во шок и конечно му го зеде од рака.

Погледнете го ова хит видео: