ВИДЕО: Пука од луксуз новиот рај на земјата – Погледнете како изгледа новата вила на Роналдо од 7 милиони евра!

Се ближи крајот на градежните работи и опремувањето на прекрасната вила на Кристијано Роналдо во Лисабон,…

Барселона официјално го претстави новото засилување!

Шпанскиот првак Барселона доби уште една битка со Реал Мадрид кога се во прашање трансферите на…

Пресврт: Мурињо наместо во Јунајтед, ќе заврши во ПСЖ!

Жозе Мурињо во новата сезона би можел да седне на жешкото столче на клупата на ПСЖ.…

Мурињо се враќа во месец јули, но прашањето е каде?

Португалскиот стратег Жозе Мурињо потврдил дека на тренрската работа ќе и се врати на почетокот од…