(ФОТО) Врела акција на јахта – Конор во чудна поза со непознат маж!

Loading

Бизнисот со виски му цвета, заработува милиони само од тоа, и без сомнение сè уште седи на големо количество пари од неговиот егзибициски боксерски меч со Флојд Мејведер.

фото: Profimedia

Конор Мек Грегор последен пат беше во октагонот пред повеќе од една година, кога на мечот со Дастин Порие ја скрши ногата.

Оттогаш имаше неколку шпекулации дека ќе се врати, но како што сега стојат работите, тој не планира да се врати во професионалната ММА.

Конор моментално ужива на јахта со семејството и пријателите и се забавува ширум светот, а сега е фатен на камера во прилично незгоден момент.

Конор е прикажан во жежок клинч со друг маж…. Што се случува таму…… ?