full screen background image
Последни Вести

Категорија: ВРЦ

ожие

ВРЦ Рели 2016: Ожие ја одбрани титулата и ја продолжи француската доминација!

Релито во Шпанија, го промовира старо-новиот шампион во ова натпреварување...

Ожие со победа на релито во Монте Карло ја започна одбраната на титулата во Рели шампионатот

Актуелниот шампион на ВРЦ рели шампионатот, французинот Себастијан Ожие со...

Хирвонен се пензионира

Мико Хирвонен објави дека ќе ја завршува кариерата ва ВРЦ по 13 сезони...