ВИДЕО: Најжешката обожавателка на Новак најпровокативна досега – Ги стави на мака фановите!

Атрактивната пијанистка Лола Астанова е позната и како голем обожавател на Новак Џоковиќ.

Тоа го потврди минатата година кога се појави на тенискиот турнир во Белград и заедно со Ноле изведоа една песна за време на „турнејата Адрија“.

Атрактивната Лола сега во соло верзија ја отсвири познатата мелодија.

За само еден час, видеото има десетици илјади прегледи….