Кристијано Роналдо во голема криза – Вака очаен не бил цели 12 години!

Црната серија на Португалецот и понатаму продолжува … Фудбалерите на Манчестер Јунајтед повторно ги разочараа своите…

Ван Гал го чека иста судбина како Жозе Мурињо по новиот пораз!

Манчестер Јунајтед загуби со 2:1 од Норвич на домашен терен и многу од навивачите на „црвените…