(ФОТО) Тоа е рај на земјата – Луксузната вила на Михајловиќ ќе ве остави без здив!

Loading

Луксузна вила на тренерот на Болоња, Синиша Михајловиќ е покрај море, има 2 базени и двор …

Миха го изгради своето магично катче на едно од најубавите места во Италија, во Порто Черво на островот Сардинија.

Прекрасна вила со бајковит двор, која има два базени, огромна тераса и нереален поглед на брегот и морето, а има и друг дел од дворот во кој доминира зеленилото.

Тој се ожени во Италија за една од најпосакуваните жени на „Чизмата“, Аријана Рапачони. Со неа има пет деца, ќерките Викторија и Вирџинија и синовите Никола, Мирослав и Душан.

За украсувањето била задолжена неговата сопруга Аријана, па направила вистински медитерански рај на земјата.

Секое лето тука семејството Mихајловиќ поминува добар дел од времето, а оваа година не ја пропуштија можноста да уживаат.