ФОТО: Ги заведе Нејмар, Хамилтон и пола Холивуд – Оваа унгарска убавица е фатална заводничка!

Loading

Унгарската манекенка Барбара Палвин со 28 години, веќе имаше завидна кариера и заведе половина Холивуд.

Барбара важи за една од најуспешните модели, која ги красеше предните корици на модните списанија и носеше модели од познати дизајнери.

Моментално е во врска со Дилан Спраус, а пред тоа беше во врска со фудбалерот Нејмар, возачот на Формула 1, Луис Хамилтон, пејачот Ед Ширан, Џастин Бибер и вечниот ловец на модели Леонардо Ди Каприо.

,,Кога имав 13 години, го гледав шоуто на Викторија Сикрет и реков: „ќе бидам таму еден ден.“ Три или четири години подоцна, снимав за кампањата на Викторија Сикрет кампања ПИНК. Сега се чувствувам како да ми е судено ова да го работам. Добив понуда за Викторијас Сикрет во вистинско време бидејќи сега конечно сум среќна со себе и со своето тело “, рекла Барбара.

Пред неколку години, покрај фотографиите во бикини што ги објави на Инстаграм, имаше коментари со навреди кон манекенката со порака дека е „дебела, дека нема совршено тело и затегнат задник“.

Самата манекенка не остана должна, па на Твитер рече дека нејзиното тело повеќе не е исто како на 18 години, но дека никогаш не може да се нарече дебела.

Илјадници обожаватели застанаа во одбрана на унгарската убавица.