(ВИДЕО) Најдобрите ТОП 10 потези од изминатата вечер во НБА лигата

Loading

Во НБА лигата синоќа на програмата беа осум натпревари.

Лигата стандардно по секоја одиграна вечер ги одбира најдобрите потези, а токму овие 10 се најдоа во најтесниот избор…