(ФОТО) Јелена на апарати! – Сите зборуваат за реакцијата на Новак на врелата слика на Северина!

Loading

Најдобриот светски тенисер Новак Џоковиќ моментално е на принуден одмор, бидејќи не смее да влезе во Америка каде што се одржуваат турнирите од мастерс 1000 серијата во Индијан Велс и Мајами.

ФОТО: Profi

Бидејќи не е на теренот, јавноста забележа еден негов „потег“ надвор од теренот, поточно на социјалните мрежи.

Популарната хрватска пејачка Северина Вучковиќ на својот Инстаграм објави провокативна фотографија на која го покажува своето делумно голо тело.

Самата фотографија привлече големо внимание, но дури тогаш беше забележано дека фотографијата му се допадна и на Новак Џоковиќ.

Можете да замислите сега како ќе и биде на Јелена откако ќе го виде ова….